Arhitekt m/ž

Podjetje

Za našega naročnika iščemo "ARHITEKTA m/ž".

Opis

Opis dela:
- samostojno projektiranje objektov,
- urejanje zakonodaje in dokumentacije,
- zadolžen za projektiranje trgovskih lokalov, prodajaln ipd.

Pričakujemo:
- vsaj 1-3 leta izkušenj s samostojnim projektiranjem,
- poznavanje aktualne gradbene in okoljske zakonodaje,
- zaželen je strokovni izpit.

Nudimo:
- zaposlitev za nedoločen čas s poskusnim delom,
- urejen delovni čas,
- redno in dobro plačilo.

Lokacija dela:

Ljubljana

Vrsta zaposlitve:

Zaposlitev za nedoločen čas

Delovni tip:

Objavljeno:

04/01/2019

Koda dela:

ER 654753

Ogledi:

212

Ime delodajalca:

Število prostih delovnih mest:

1
Pravni zapis
Manpower spada med najbolj etična podjetja na svetu zaradi uporabe najvišjih etičnih praks, tudi s strani enakopravnosti med moškim in žensko. Za več informacij, prosim obiščite Politiko zasebnosti na naši strani.

Ljubljana
04/01/2019
ER 654753
212
1
La selezione per questa posizione è chiusa. Ti invitiamo a cercare tra le numerose opportunità disponibili nella sezione Trova Lavoro

Visualizza tutte le opportunità per Arhitekt m/ž