Strokovnjak za kontroling m/ž

Finance in računovodstvo

Osrednjeslovenska regija
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika telekomunikacijsko podjetje iščemo kandidata za delovno mesto "Strokovnjak za kontroling m/ž". Vabijo vas, da se pridružite njihovi dinamični ekipi in sodelujete pri nastanku novih in inovativnih rešitev.

Lokacija dela: Ljubljana (okolica)

Opis delovnega mesta:
- Priprava konsolidiranih finančnih poročil (mesečna, četrtletna, letna);
- Finančno in poslovodno poročanje vodstvu podjetja ter delničarjem;
- Spremljanje letnih in dolgoročnih poslovnih načrtov podjetja ter njihova priprava;
- Priprava paketa finančnega poročanja;
- Odgovornost nad procesi priznavanja prihodkov in stroškov;
- Zasnova in skrb za finančne procese ter kontrolo ob rasti podjetja;
- Pregled davčnih napovedi in zakonsko predpisanih finančnih poročil subjektov skupine;
- Podpora drugim timom, ki so povezani s finančnim upravljanjem.

Pričakujemo:
- Izobrazbo vsaj VI. stopnje ekonomske ali druge relevantne smeri;
- Vsaj 3 leta ustreznih delovnih izkušenj na področju kontrolinga ali podobnih pozicijah;

- Izkušnje z delom v globalnem okolju;
- Aktivno znanje angleščine;
- Odlične analitične sposobnosti in sodelovanje v timih;
- Napredno znanje MS Office;
- Samoiniciativnost in samostojnost pri delu.

Nudimo:
- Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
- Uvajanje pri delu;

- Stimulativni finančni paket;
- Priložnosti za osebni in profesionalni razvoj;
- Dinamično delo v ustvarjalnem okolju.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.