Tehnolog proizvodnje m/ž

Inženirstvo / proizvodnja / raziskave in razvoj

Dolenjska regija
Polni delovni čas 5-10 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Podjetje z jasno vizijo in strategijo, vabi v svojo ekipo "Tehnologa proizvodnje m/ž".
Zaposlitev direktno na podjetju.

Lokacija dela: Kočevje

Opis delovnega mesta:
  • Razvijanje, projektiranje in izvedba tehnološke dokumentacije za proizvode in storitve;
  • Pomoč pri izdelavi konstrukcijske dokumentacije;
  • Reševanje problemov tehnološke narave;
  • Odgovornost za razvijanje postopkov, načrtovanje in izvedbo novih proizvodnih smeri od pripravljalne faze do izvedbe;
  • Sodelovanje v reklamacijskih postopkih;
  • Delo v internih delovnih skupinah in organih družbe.
Pričakujemo:
  • Izobrazbo vsaj VI. stopnje tehnične smeri (strojništvo, mehatronika in podobno);
  • 5 let izkušenj na enakem ali podobnem delovnem mestu;
  • Izkušnje s področja strojne obdelave predstavljajo prednost;
  • Samoiniciativnost, samostojnost in organiziranost;
  • Timska naravnanost;
  • Dobro znanje angleškega jezika;
  • Vozniški izpit B kategorije.
Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas po poskusni dobi 6 mesecev;
  • Dvoizmensko delo;
  • Delo v podjetju z jasno vizijo in strategijo;
  • Možnost strokovnega in osebnega razvoja;

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani
na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali na elektronski naslov katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.