Specialist za digitalni marketing m/ž

Marketing, oglaševanje in PR

Osrednjeslovenska regija
Polni delovni čas Brez izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika iščemo kandidate za pozicijo »Specialist za spletni marketing m/ž«.
Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
  • Urejanje spletne strani, tudi v povezavi s spletnim marketingom;
  • Izvajanje iskalnega (SEO, SEM) marketinga;
  • Izvajanje marketinških kampanj;
  • Poznavanje spletne analitike;
  • Poznavanje dobrih praks uporabniških izkušenj spletnih strani;
  • Raziskovanje in preizkušanje različnih marketinških prijemov, A/B testiranje, optimizacija konverzije in izboljšanje ROI;
  • Spremljanje rezultatov in optimizacija za doseganje ciljev.

Pričakujemo:
  • Najmanj V. stopnjo izobrazbe;
  • Vsaj 2 leti delovnih izkušenj na področju spletne prodaje in digitalnega marketinga;
  • Kreativnost, samoiniciativnost, proaktivnost in pozitiven odnos do sprememb;
  • Motivacijo do konstantnega učenja, rasti in spremljanja trendov na področju digitalnega marketinga;
  • Odlične komunikacijske sposobnosti.

Nudimo:
  • Delo v mednarodnem okolju;
  • Možnost dolgoročnega sodelovanja;
  • Odlične pogoje za delo.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.