Programer robotov m/ž

Inženirstvo / proizvodnja / raziskave in razvoj

Štajerska regija
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika, priznano podjetje, ki deluje na področju proizvodne avtomatizacije, iščemo motivirane kandidate za prosto delovno mesto „ Programer robotov m/ž '' . Če bi se radi pridružili prijetni, proaktivni ekipi berite dalje.

Lokacija dela: Celje, teren

Opis dela:
  • Priprava programov in aplikacij za industrijske in kolaborativne robote;
  • Optimizacija in razvoj robotskih programov;
  • Programiranje robotov različnih proizvajalcev in integracija v krmilni sistem;
  • Priprava simulacij robotov v robotski celici;
  • Definiranje integracije robotov za nove projekte;
  • Izvajanje usposabljanj za osnovno delo z roboti;
  • Iskanje, razvijanje in uvajanje novih tehnoloških rešitev ter optimizacija obstoječih;
  • Izdelava tehnične dokumentacije;
  • Testiranje in zagon naprav na sedežu podjetja in deloma na terenu.
Pričakujemo:
  • Izobrazbo s področja mehatronike, elektrotehnike ali ustrezne tehnične smeri;
  • Izkušnje s programiranjem industrijskih in kolaborativnih robotov;
  • Zaželene izkušnje s programiranjem ABB, KUKA, Yaskawa robotov;
  • Znanje uporabe programskih orodij RobotStudio, KukaSim, MotoSim;
  • Osnovno znanje programiranja Siemens S7 krmilnikov;
  • Dobro poznavanje PC okolja;
  • Interdisciplinarnost in ambicije po združevanju znanj različnih inženirskih strok;
  • Veselje do dela z visokotehnološkimi rešitvami in stroji;
  • Komunikativnost, samostojnost, kreativnost in samoiniciativnost;
  • Aktivno znanje slovenskega in angleškega jezika;
  • Pripravljenost za terensko delo v Sloveniji in tujini;
  • Pripravljenost za timsko delo;
  • Veljaven vozniški izpit kategorije B.
Nudimo:
  • Priložnost za združevanje znanj s področja elektrotehnike, mehatronike in informatike;
  • Širok spekter znanj ter uporabo modernih tehnologij in pristopov k delu;
  • Veliko samostojnost pri delu;
  • Delo v mladem in inovativnem kolektivu;
  • Dinamično in kreativno delovno okolje;
  • Možnost usposabljanja na delovnem mestu, skladno z delovnim mestom;
  • Urejeno delovno okolje v novi stavbi;
  • Stimulativno plačilo, deloma odvisno od osebne uspešnosti;
  • Možnost parkiranja pred podjetjem in organizirane malice;
  • Vrednote družini prijaznega podjetja in medsebojno spoštovanje;
  • Sodelovanje na piknikih, rekreativnih dejavnostih in drugih dogodkih.
Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030 457 217.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.