Komercialist za nemški trg (m/ž)

Prodaja in poslovni razvoj

Maribor
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni

Opis delovnega mesta:

  • Iskanje novih strank in gradnja odnosov z njimi.
  • Ohranjanje in krepitev dobrih odnosov z obstoječimi strankami.
  • Predstavljanje novih in obstoječih produktov.
  • Priprava ponudb in povpraševanj za dobavitelje.
  • Obiskovanje strank na terenu po Sloveniji.
  • Opravljanje dodatnih nalog po navodilih nadrejenega.

Pričakujemo:

  • Vsaj V. stopnjo izobrazbe v ekonomiji ali ustrezni smeri.
  • Pripravljenost na občasna poslovna potovanja v tujino.
  • Izrazite prodajne veščine in usmerjenost k povečevanju prodaje.
  • Odlično znanje nemškega jezika.
  • Izjemne komunikacijske sposobnosti, strokovnost in družabnost.
  • Proaktivnost in usmerjenost k ciljem.
  • Veljaven vozniški izpit B kategorije.
  • Delavnost in zagnanost ter visoko motivacijo za doseganje rezultatov.

Nudimo:

  • Službeni avtomobil za službene potrebe.
  • Pogodbo o zaposlitvi za nedoločen čas, s poskusno dobo dveh mesecev.
  • Priložnost za dodatno jezikovno izobraževanje (nemščina).
  • Možnost napredovanja in višje plače.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani preko povezave “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si.
Za dodatne informacije lahko pokličete na 030457217.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.