Prodajni inženir, terenski komercialist m/ž

Prodaja in poslovni razvoj

Osrednjeslovenska regija
Polni delovni čas Brez izkušenj Delo v pisarni
Lokacija dela: Ljubljana z okolico

Opis delovnega mesta:
  • Iskanje posla na terenu.
  • Komercialna in tehnična obdelava naročil.
  • Načrtovanje, spremljanje in izvedba dobavnega projekta.
  • Aktivna prodaja celotnega asortimana izdelkov.
  • Ohranjanje rednih stikov s strankami.
Pričakujemo:
  • Zahtevana izobrazba: ing. el., el. tehnik, dipl. inž. el.
  • Poznavanje MS Office.
  • Razumevanje angleškega ali nemškega jezika.
  • Ciljna usmerjenost, dinamičnost, entuziastičnost, predanost in neodvisnost.
  • Timsko usmerjen slog dela.
  • Vozniško dovoljenje B kategorije.
Nudimo:
  • Službeno vozilo.
  • Malica poplačana po najvišji meji glede na uredbo.
  • Enoizmensko delo, prosti vikendi.
  • Urejeno delovno okolje.
  • Zdravi medsebojni odnosi.
  • Izobraževanja in usposabljanja, priložnosti za specializacijo na strokovnem področju.
Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali pa pošljite prijave na elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030 457 217.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.