Projektant skladiščnih sistemov m/ž

Logistika in skladiščenje

Osrednjeslovenska regija
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za eno vodilnih podjetij na trgu sistemov za skladiščenje, iščemo novega sodelavca na področju projektiranja skladiščnih sistemov.
Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
P
rojektiranje skladiščnih regalov, medetaž, prehodov, konzolnih regalov itd.;
- O
ptimizacija skladiščne površine;
- I
zdelava projektno tehnične dokumentacije: izris, kosovnica, predračun;
- K
ontakt z zunanjimi dobavitelji;
- Z
agotavljanje podpore prodajnemu oddelku v fazi prodaje;
- T
ehnična podpora pri izvedbi domačih in tujih projektov.

Pričakujemo:
T
ehnično izobrazbo V., VI. ali VII. stopnje;
- P
oznavanje tehničnega risanja in AutoCada;
- O
dprtost in pripravljenost na tehnične izzive;
- D
obre medosebne veščine;
- S
amoiniciativnost, odprtost za nove predloge
- O
dlično znanje angleščine.

Nudimo:
D
elo v mednarodnem okolju;
- I
ntenzivno uvajanje, s 4 do 6-tedenskim izobraževanjem v tujini;
- P
riložnost za razvoj veščin;
- O
dlične pogoje za delo;
- D
elo v prijetnih, urejenih prostorih.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.
Za prijavo na delovno mesto se vpišite ali registrirajte.