Prodajni predstavnik m/ž

Prodaja in poslovni razvoj

Podravska
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Hibridno delo
Za eno vodilnih podjetij na trgu sistemov za skladiščenje, iščemo novega sodelavca na področju terenske prodaje.
Lokacija: Maribor z okolico

Opis delovnega mesta:
V
zpostavljanje poslovnih stikov s potencialnimi kupci;
- V
zdrževanje dobrih odnosov z obstoječimi kupci;
- A
naliza potreb strank;
- I
zpolnjevanje prodajnih ciljev;
- T
ehnično svetovanje;
- V
odenje projektov.

Pričakujemo:
I
zobrazbo tehnične smeri, oz. izrazito tehnično naravnanost;
- Odlične medosebne veščine in komunikacijske sposobnosti;
- N
ajmanj 2 leti izkušenj v prodaji;
- I
zkušnje v na področju skladiščnih sistemov oz. v logistični panogi predstavljajo prednost;
- O
dlično znanje angleščine;
- V
ozniško dovoljenje B kategorije.

Nudimo:
D
elo v mednarodnem okolju;
- I
ntenzivno uvajanje, z dvotedenskim izobraževanjem v tujini;
- P
riložnost za razvoj veščin;
- O
dlične pogoje za delo;
- U
porabo službenega vozila v osebne namene.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom v slovenskem in angleškem jeziku pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.

Za prijavo na delovno mesto se vpišite ali registrirajte.