Vodja poslovnega razvoja m/ž

Prodaja in poslovni razvoj

Osrednjeslovenska regija
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika iščemo dinamično, proaktivno osebo, da se jim pridruži v vlogi »Vodja poslovnega razvoja m/ž«.
Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
  • Spodbujanje poslovne rast podjetja za CEE regijo;
  • Nabavna pogajanja, pridobivanje ponudb;
  • Prepoznavanje tržnih priložnosti v CEE regiji;
  • Sodelovanje pri razvoju prodajne in marketinške strategije;
  • Priprava finančnih projekcij in prodajnih ciljev;
  • Obiski sejmov in konferenc;
  • Komunikacija s sodelavci v državah CEE regije;
  • Izdelava poročil za vodstvo.

Pričakujemo:
  • Odlično znanje angleškega in hrvaškega in/ali srbskega jezika;
  • Odlične poslovne komunikacijske sposobnosti;
  • Močne organizacijske sposobnosti in pozornost do podrobnosti;
  • Odlične pisne in ustne komunikacijske sposobnosti;
  • Proaktivnost in prilagodljivost.

Nudimo:
  • Možnost za karierno rast in razvoj;
  • Delo v motiviranem, mednarodnem okolju;
  • Okolje, ki spoštuje pomembnost usklajevanja poslovnega in zasebnega življenja.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.