Tehnični komercialist m/ž

Prodaja in poslovni razvoj

Gorenjska regija
Polni delovni čas Brez izkušenj Delo od doma
Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje iščemo kandidata za delovno mesto "Tehnični komercialist m/ž". Vabijo vas, da se jim pridružite!

Lokacija dela: Cela Slovenija

Opis delovnega mesta:
  • Izvajanje prodajnih aktivnosti;
  • Pridobivanje novih strank in poslov;
  • Vzdrževanje odnosov s stalnimi strankami;
  • Svetovanje strankam;
  • Sprejemanje naročil;
  • Priprava ponudb;
  • Ostala dela po navodilih vodje.

Pričakujemo:
  • Izobrazbo vsaj VI. Stopnje, gradbena ali tehnična izobrazba je prednost;
  • Pogajalske sposobnosti;
  • Občutek za delo z ljudmi;
  • Samoiniciativnost, zanesljivost;
  • Vozniški izpit B stopnje;
  • Prodajno orientiranost.

Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s poskusno dobo 6 mesecev;
  • Redno plačilo in urejeno delovno okolje;
  • Variabilni del plače in letni bonus glede na delovno uspešnost;
  • Službeno vozilo tudi za zasebne namene.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: tjasa.zaloznik@manpower.si. Za več informacij pokličete na 030 457 217.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.