Sodelavec v financah / kontrolingu m/ž

Finance in računovodstvo

Gorenjska regija
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika, vodilno podjetje s področja zdravstvene nege in oskrbe, iščemo kandidata za delovno mesto "Sodelavec v financah / kontrolingu m/ž". Pridružite se jim in skupaj naredite velike korake v pravi smeri.

Lokacija dela: Kranj

Opis delovnega mesta:
  • Pregled nad denarnim tokom;
  • Priprava različnih poročil in analiz;
  • Udeleženost v davčno svetovanje in priprava zaključnih računov;
  • Zasnova finančnih procesov in poslovnih načrtov podjetja;
  • Pregled davčnih napovedi in drugih zakonsko predpisanih finančnih poročil;
  • Sodelovanje z računovodstvom;
  • Opravljanje drugih del in nalog v skladu z zahtevami delovnega procesa ter vodstva.

Pričakujemo:
  • Vsaj VI. stopnjo izobrazbe ekonomske ali druge ustrezne smeri;
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na podobnih delih;
  • Odlične komunikacijske sposobnosti v slovenščini in angleščini, znanje drugih jezikov predstavlja prednost, ni pa pogoj za zasedbo delovnega mesta;
  • Sposobnost analitičnega mišljenja;
  • Samostojnost pri delu.

Nudimo:
  • Zaposlitev za nedoločen čas s 4 mesečno poskusno dobo;
  • Začetno uvajanje;
  • Priložnosti za osebni in karierni razvoj preko novih projektov in odgovornosti;
  • Delo v prijetnem in mladem kolektivu, ki spodbuja in ceni nove ideje;
  • Skupna kosila, druženja in teambuildingi.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: melita.ursic@manpower.si.

Za več informacij pokličete na 030 717 147.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.