Asistent v prodaji m/ž

Prodaja in poslovni razvoj

Gorenjska regija
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika, podjetje s področja IT v zdravstvu, iščemo dinamično in proaktivno osebo z izkušnjami v prodaji za delovno mesto »Asistent v prodaji m/ž«.
Lokacija: Kranj

Opis delovnega mesta:
  • Pomoč prodajni ekipi pri pripravi dokumentov, ponudb in pogodb;
  • Občasno sodelovanje na sejmih in dogodkih s področja zdravstva doma in v tujini;
  • Raziskovanje trga, ter spremljanje novosti na področju digitalizacije zdravstva;
  • Zagotavljanje administrativne podpore prodajni ekipi;
  • Sodelovanje z ekipami z različnih področij za zagotavljanje nemotenega delovanja in zadovoljstva strank;
  • Vodenje natančnih in ažurnih evidenc prodaje ter baze podatkov.

Pričakujemo:
  • Odlično znanje angleškega jezika, znanje dodatnega jezika je prednost;
  • Odlične poslovne komunikacijske sposobnosti;
  • Močne organizacijske sposobnosti in pozornost do podrobnosti;
  • Odlične pisne in ustne komunikacijske sposobnosti;
  • Proaktivnost in prilagodljivost;
  • Sposobnost učinkovitega dela v timskem okolju;
  • Predhodne izkušnje na področju prodaje ali sorodnem področju so zaželene.

Nudimo:
  • Možnost za karierno rast in razvoj;
  • Priložnost za učenje in pridobivanje izkušenj v dinamičnem prodajnem timu;
  • Temeljito začetno uvajanje in spoznavanje naših produktov ter procesa dela;
  • Jutranjo kavo in sadje, skupna kosila, druženja in teambuildinge;
  • Možnost obiska dogodkov v tujini.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.