Samostojni računovodja m/ž

Finance in računovodstvo

Osrednjeslovenska regija
Polni delovni čas 5-10 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika, uspešno mednarodno podjetje, ki deluje na področju avtomobilskih rezervnih delov, iščemo kandidate za delovno mesto »Samostojni računovodja m/ž«. Vabimo k prijavi!

Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
- Organizacija in izvedba računovodskih in finančnih nalog;

- Delo v skladu s slovenskimi računovodskimi standardi in politiko podjetja;
- Kontiranje in knjiženje kupci/dobavitelji, obračun plač in DDV, nadzor nad finančnimi tokovi ter vodenje OS in glavne knjige;
- Sodelovanje z revizorji.

Pričakujemo:
- Vsaj 5 leti delovnih izkušenj na področju računovodstva;
- Vsaj VI. stopnja izobrazbe ekonomske ali računovodske smeri;
- Poznavanje slovenskih in mednarodnih računovodskih standardov in davčne zakonodaje;
- Aktivno znanje angleščine in slovenščine;

- Odgovornost in samostojnost pri delu.

Nudimo:
- Zaposlitev za nedoločen čas s 6 mesečno poskusno dobo;
- Fleksibilen delovni čas, podpora in uvajanje v delo;

- Delo v dinamičnem in mednarodnem podjetju;
- Urejeno delovno okolje;
- Izobraževanje za interni PVS računovodski program in program Axapta.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE ZDAJ" ali pa prijavo z življenjepisom pošljete na elektronski naslov melita.ursic@manpower.si. Za več informacij pokličite na 030 717 147.
Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.
Ste pripravljeni na selitev?
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.