Elektrikar - vezalec m/ž

Inženirstvo / proizvodnja / raziskave in razvoj

Podravska regija
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika iščemo kandidate, ki bi se pridružili njihovi ekipi strokovnjakov za elektro rešitve, na delovnem mestu Elektrikar-vezalec m/ž.
Zaposlitev je direktno pri naročniku.

Lokacija dela: Slovenska Bistrica

Opis delovnega mesta:
  • Proučitev tehnično-tehnološke dokumentacije in navodil za delo;
  • Tehnična podpora pri izdelavi končnega izdelka in storitev;
  • Montaža elektro-opreme, izdelava ožičenja, montaža ožičenja in ostalih povezav ter končna in mehanska montaža;
  • Količinska in kakovostna kontrola izvedenih elektroinštalacij (preizkušanje);
  • Redna komunikacija in timsko delo s sodelavci in vodstvom.
Pričakujemo:
  • IV. ali V. stopnjo izobrazbe elektrotehnične smeri (elektrikar, elektrotehnik) ali druge ustrezne smeri;
  • Vsaj 3 leta delovnih izkušenj na enakem ali podobnem delovnem mestu;
  • Tehnično spretnost, iznajdljivost, natančnost in timsko naravnanost;
  • Osnovno računalniško pismenost;
  • Vozniški izpit B kategorije.
Nudimo:
  • Dolgoročno zaposlitev s poskusnim delom;
  • Delo v urejenem in sodobnem delovnem okolju;
  • Enoizmenski delovni čas;
  • Mentorstvo in možnost strokovne rasti ter napredovanja;
  • Različne družabne dogodke za zaposlene in družino.

Vaše prijave z življenjepisom pošljite preko naše spletne strani
na povezavi “PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali na elektronski naslov katja.blazic@manpower.si.
Za več informacij pokličite 041 369 718.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.