Direktor strateške nabave m/ž

Nabava

Ljubljana
Polni delovni čas 5-10 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika iščemo kandidata za pozicijo »Direktor strateške nabave m/ž«.
Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
  • Razvoj dolgoročne nabavne strategije v skladu s poslovnimi cilji podjetja;
  • Sooblikovanje strateških usmeritev in politik znotraj skupine;
  • Analiza tržnih trendov in iskanje priložnosti za optimizacijo nabavnih procesov;
  • Oblikovanje, izvajanje in nadzor nad politiko nabave ter določanje standardov poslovanja;
  • Vodenje, motiviranje nabavne ekipe in skrb za njen razvoj;
  • Priprava in upravljanje proračuna za nabavne dejavnosti ter optimizacija stroškov;
  • Analiza, konsolidacija in upravljanje portfelja dobaviteljev, vzdrževanje pozitivnih odnosov s ključnimi dobavitelji ter vodenje pogajanj o ugodnih pogojih dobave;
  • Spremljanje tržnih trendov, analiza konkurence ter ocenjevanje tveganj in priložnosti;
  • Uvajanje in upravljanje digitalnih tehnologij za avtomatizacijo nabavnih procesov.

Pričakujemo:
  • Univerzitetno izobrazbo ekonomske smeri;
  • Izkušnje na področju vodenja nabavnih procesov;
  • Močne analitične sposobnosti in strateško razmišljanje;
  • Odlične komunikacijske in pogajalske veščine;
  • Sposobnost vodenja in motiviranja ekipe;
  • Izkušnje z uvajanjem digitalnih rešitev v nabavne procese.

Nudimo:
  • Dinamično in spodbudno delovno okolje;
  • Priložnost za razvoj in napredovanje;
  • Konkurenčno plačilo in dodatne ugodnosti;
  • Možnost oblikovanja strateških usmeritev nabavne funkcije.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.
Za prijavo na delovno mesto se vpišite ali registrirajte.