Sprejemnik m/ž

Podpora strankam

Osrednjeslovenska regija
Polni delovni čas Brez izkušenj Delo v pisarni
Za našega naročnika, priznano podjetje, ki deluje kot pooblaščeni prodajalec in serviser motornih koles priznanih znamk, iščemo motivirane kandidate za prosto delovno mesto Sprejemnik“ m/ž. Če bi se radi pridružili prijetni, proaktivni ekipi, ki jo združuje strast do motornih koles, berite dalje.

Lokacija dela: Trzin

Opis delovnega mesta:
  • Sprejem strank na servisu, svetovanje in prodaja servisnih storitev ter dodatne opreme;
  • Izdelava in posredovanje ponudb, obveščanje strank o poteku servisnega postopka;
  • Vodenje delavnice (planiranje za optimalno zasedenost delavnice);
  • Sestavljanje poročil za zavarovalnice;
  • Priprava in zaključevanje delovnih nalogov;
  • Sodelovanje pri cenitvah poškodovanih in rabljenih motornih koles;
  • Reševanje reklamacij in garancijskih zahtevkov;
  • Opravljanje z delovnimi stroji in opremo (viličar);
  • Skrb za urejenost delovnega mesta;
  • Koordinacija in razporejanje dela v servisu;
  • Opravljanje drugih del in nalog s področja dela po navodilu nadrejenega.

Pričakujemo:
  • V. stopnja izobrazbe avtoservisne ali druge ustrezne smeri;
  • Poznavanje motoroznanstva;
  • Nekajletne izkušnje iz izvedbe prodajnih in administrativnih postopkov;
  • Odgovornost, natančnost, zanesljivost;
  • Veselje do dela z ljudmi (notranji zaposleni in stranke);
  • Pripravljenost na učenje.

Nudimo:
  • Možnosti dolgoročne zaposlitve;
  • Urejen delovnik;
  • Delo v stabilnem in pozitivnem delovnem okolju;
  • Delo v prijetnem in mladem kolektivu, ki ga združuje strast do motornih koles.

Prijavite se lahko preko naše spletne strani na povezavi "PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO" ali pa pošljite prijave ne elektronski naslov tjasa.zaloznik@manpower.si. Za dodatne informacije lahko pokličete na 030 457 217.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.