Vodja poslovne enote m/ž

Upravljanje in vodenje

Osrednjeslovenska regija
Polni delovni čas 3-5 let delovnih izkušenj Delo v pisarni
Za podjetje, ki se ukvarja s prodajo elektrotehničnega materiala, iščemo vodjo poslovne enote v Ljubljani.
Lokacija: Ljubljana

Opis delovnega mesta:
  • Vodenje poslovanja za uspešno dobičkonosno poslovanje poslovne enote;
  • Usmerjanje in motivacija sodelavcev poslovne enote z namenom vzpostavitve in vzdrževanja produktivnega in učinkovitega delovnega okolja;
  • Aktivno upravljanje s kadrovskimi viri poslovne enote in priprava predlogov učinkovitih kadrovskih rešitev direktorju podjetja;
  • Komuniciranje z vsemi deležniki poslovne enote;
  • Odgovornost za varčno in učinkovito gospodarjenje z objektom, opremo in delovnimi sredstvi poslovne enote;
  • Aktivno sodelovanje pri letnem planiranju za poslovno enoto;
  • Nadzor in usmerjanje delovanja prodajnih in logističnih funkcij poslovne enote;
  • Spremljanje tržišča, konkurence in zakonodaje na področju dejavnosti družbe, priprava analiz za potrebe strateškega ali sezonskega usmerjanja poslovne politike družbe;
  • Nudenje mentorske, komercialne in lobistične asistence sodelavcem v prodaji za pridobivanje zahtevnejših poslov;
  • Aktivno spremljanje javnih razpisov in oddajanjem ponudb skupaj s kompetenčnim komercialistom na regijskem območju poslovne enote;
  • Sooblikovanje zahtevnejših ponudb na podlagi definiranih zahtev projektov v koordinaciji s prodajalcem poslovne enote;
  • Podpora in vodenje zahtevnejših projektnih poslov poslovne enote.

Pričakujemo:
  • Višje ali visokošolska oz. univerzitetna izobrazba, prednost imajo kandidati tehničnih smeri;
  • Visoka osebna integriteta s karakterjem odličnosti;
  • Zaželeno poznavanje trga in konkurence s področja veleprodaje elektrotehničnih elementov in naprav;
  • Odlično razvite vodstvene veščine;
  • Odlično razvite pogajalske sposobnosti;
  • Zelo dobro znanje angleškega ali nemškega jezika;
  • Sposobnost sprejemanja odgovornosti;
  • Sposobnost učinkovitega organiziranja in koordiniranja del;
  • Sposobnost motiviranja sodelavcev;
  • Sposobnost nepristranske presoje in močan občutek za pravičnost.

Nudimo:
  • Delo v prijetni ekipi s stalnimi možnostmi za osebni in profesionalni razvoj;
  • Temeljit proces uvajanja;
  • Finančni paket s fiksnim in variabilnim delom;
  • Gibljiv 8 urni delovnik;
  • Najmanj 1x letno organizirana športna srečanja in piknik sodelavcev.

V kolikor ustrezate razpisanim pogojem, vas vabimo, da se prijavite preko naše spletne strani s klikom na ”PRIJAVI SE NA DELOVNO MESTO” ali nam prijavo z življenjepisom pošljete na e-poštni naslov: mirjam.kmetic@manpower.si.
Za več informacij pokličete na 031 702 329.

Prijava na delovno mesto
Dovoljene priponke: doc, docx, pdf, html, txt. Največja velikost datoteke: 10MB.